Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "ВЕЛМА" засноване 29 червня 1998р., як підприємство з пошиву дитячого одягу.

Нашою метою є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції високоякісної шкільної форми по економічно обгрунтованій ціні. Ми прагнемо до того, щоб наш одяг був оригінальним, зручним, функціональним і, головне, подобався нашому споживачу.

Одяг "Велма" - це одяг для дітей віком від 6 до 11 років.
Для дівчат - це широкий асортимент блуз, сарафанів, спідниць, жакетів.
Для хлопчиків - класичні шкільні костюми, вечірні костюми, краваткові комплекти.

При пошиві одягу компанія використовує лише натуральні тканини. Для блуз - тканина голландської фірми TOOTAL (бавовна - 35%, ПЕ - 65%), тканина має чудові експлутаційні характеристики. Для виробів костюмної групи - напіввовняна тканина (вовна - 45%, ПЕ - 55%) виробництва компанії "Чексіл" (м.Чернігів) з антипілінговою обробкою. Використовуються флізеліни фірми «Freudenberg» різної щільності. Обладнення, що використовується для термічного з'єднання флізеліну з тканинами, забезпечує міцне з'єднання, яке дозволяє прання виробів і зберігає зовнішній вигляд виробів. Велике значення приділяється фурнітурі, сучасним видам декору.

На даний момент фірма веде роботу з розширення асортименту, зокрема асортимент буде доповнено сорочками для хлопчиків та гольфами для дівчат.

Вся продукція фірми "Велма" проходить санітарно-епідеміологічну експертизу, що підтверджує «Висновок державної СЕЕ» від 07.04.2008р.»

Особливу увагу підприємство приділяє роботі зі школами (як колективним замовником):

 • забезпечує виїзд спеціалістів та приймання замовлень;
 • виготовляє форми за індивідуальними мірками враховуючи особливості фігури;
 • супроводжує і дошиває форму протягом року.

Багаторічний досвід роботи з навчальними закладами м.Києва дозволяє гарантувати успішне співробітництво.

 

Принципи роботи з оптовими покупцями:

 • Ми виробники, тому ми несемо відповідальність перед Вами за якість нашої продукції, за достовірність сертифікатів, за своєчасну доставку;
 • Ми гарантуємо преференції в ціновій політиці підприємства для оптових покупців;
 • Ми даємо можливість заробляти нашому клієнту, пропонуючи оригінальну продукцію, створюємо для нашого споживача найкращу пропозицію з погляду ціна-якість;
 • Ми враховуємо пропозиції наших клієнтів щодо асортименту і дизайну нашої продукції, узгоджуючи попереднє замовлення для того, щоб наша продукція надходила до клієнтів своєчасно і у потрібній кількості;
 • Ми надаємо технічну і інформаційну допомогу у виготовлені різноманітних рекламних матеріалів (банери, мобайли, рекламні листівки тощо).


Працюючи з нами, наші клієнти отримують такий комплекс послуг:

 1. Ми організовуємо доставку придбаної у нас продукції автомобільним, залізничним або авіатранспортом за допомогою фірм-перевізників, що надають транспортні послуги. Експідування та доставка вантажу до складу транспортної компанії у Києві для клієнту безкоштовні.
 2. Ми надаємо клієнтам рекомендації по розміщенню продукції у торговій точці і по роботі з кінцевими споживачами.
 3. Ми розглядаємо будь-які пропозиції клієнтів щодо співробітництва та розвитку партнерських взаємовідносин.