ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ ТА ОПТОВИХ ЗАМОВНИКІВ

— ми завжди готові до співпраці!

Пропонуючи партнерство, повідомляємо, що якість наших виробів прямо пропорційна якості нашої роботи з партнерами: дотримання сроків, високої якості пошиву, ретельного обслуговування. 

 

Сьогодні, ми співпрацюємо з багатьма організаціями різного спрямування: школами, дитячими фотостудіями, шаховими клубами, благодійними організаціями, музичними колективами.

 

ДЛЯ ШКІЛ. Наші виробничі можливості дозволяють нам виробляти не лише шкільний одяг, але й одяг для різних шкільних заходів: танцювальних виступів, конкурсів. Виготовлення та нанесення шефрону з логотипом школи чи організаціі на будь-який елемент одягу - також в наших можливостях. Наш асортимент не закінчується лише на класичних виробах. Якщо школа має свої ідеї щодо дрес-коду учнів - ми готові їх вислухати

 

ДЛЯ БАТЬКІВ. Сьогодні шкільна форма не є обов’язковою, нам це відомо. Здебільшого її необхідність та стиль вирішують безпосередньо батьки.  Інформацію стосовно нашого одягу, яку батьки отримують зі шкіл має лише рекомендаційно-інформативний характер. Крім того батьки, школи яких інформують про нашу пропозицію, отримують знижку у розмірі 5%. На кожну трерю блузу чи сорочку діє знижка у 10%. Також, при оформленні колективного замовлення - продукція відпускається з суттєвими знижками.

 

ДЛЯ ОПТОВИХ ЗАМОВНИКІВ. На вироби діють оптові ціни.. Для отримання оптового прайсу - звертайтеся до нас напряму. Основними умовами співпраці є мінімальна оптова партія - на суму від 40000 грн та здійснення авансового платіжу у розмірі 50% від загальної вартості замовлення. 

 

ДЛЯ ШАХОВИХ КЛУБІВ. Дрес-код на турнірі, звичайно, не є головним атрибутом, але погодьтеся, дуже приємно, коли учасники приходять на турнір як на свято або в театр. Це піднімає загальне позитивне відчуття від участі і додає естетичності заходу. Наша підтримка полягає у забезпеченні учасників змагань заохочувальними призами: тематичними аксесуарами та подарунковими сертифікатами. Сьогодні, ми знаходимося на шляху до створення власного турніру, де кожен буде виглядати на всі 100% та не залишиться без уваги.

 

ДЛЯ МУЗИЧНИХ КОЛЕКТИВІВ. Наші виробничі можливості дозволяють нам виробляти одяг різного спрямування. Музичні колективи можуть на нас розраховувати в разі необхідності  у ексклюзивних костюмах.

 

*Знижки на продукцію не розповсюджуються на жителів міста Миколаїв — в цьому місті має свого представника. Якщо ви маєте свої ідеї щодо нашої співпраці - пишіть, телефонуйте - ми готові співпраці!

НАШІ ПАРТНЕРИ