ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ ТА ОПТОВИХ ЗАМОВНИКІВ

— ми завжди готові до співпраці!

Пропонуючи партнерство, повідомляємо, що якість наших виробів прямо пропорційна якості нашої роботи з партнерами: дотримання сроків, високої якості пошиву, ретельного обслуговування. 

 

Сьогодні, ми співпрацюємо з багатьма організаціями різного спрямування: школами, дитячими фотостудіями, шаховими клубами, благодійними організаціями, музичними колективами.

ДЛЯ ШКІЛ. Наші виробничі можливості дозволяють нам виробляти не лише шкільний одяг, але й одяг для різних шкільних заходів: танцювальних виступів, конкурсів. Виготовлення та нанесення шефрону з логотипом школи чи організаціі на будь-який елемент одягу - також в наших можливостях. Наш асортимент не закінчується лише на класичних виробах. Якщо школа має свої ідеї щодо дрес-коду учнів - ми готові їх вислухати

 

ДЛЯ БАТЬКІВ. Сьогодні шкільна форма не є обов’язковою, нам це відомо. Здебільшого її необхідність та стиль вирішують безпосередньо батьки.  Крім того, часом трапляється що батьки мають свої ідеї щодо того яким має бути шкільний дресс код. Тож ми готові їх вислухати!

 

ДЛЯ ОПТОВИХ ЗАМОВНИКІВ. На вироби діють оптові ціни.. Для отримання оптового прайсу - звертайтеся до нас напряму. Основними умовами співпраці є мінімальна оптова партія - на суму від 40000 грн та здійснення предоплати у розмірі 50% від загальної вартості замовлення. 

 

ДЛЯ ШАХОВИХ КЛУБІВ. Дрес-код на турнірі, звичайно, не є головним атрибутом, але погодьтеся, дуже приємно, коли учасники приходять на турнір як на свято або в театр. Це піднімає загальне позитивне відчуття від участі і додає естетичності заходу. Наша підтримка полягає у забезпеченні учасників змагань заохочувальними призами: тематичними аксесуарами та подарунковими сертифікатами. Сьогодні, ми знаходимося на шляху до створення власного турніру, де кожен буде виглядати на всі 100% та не залишиться без уваги.

 

ДЛЯ МУЗИЧНИХ КОЛЕКТИВІВ. Наші виробничі можливості дозволяють нам виробляти одяг різного спрямування. Музичні колективи можуть на нас розраховувати в разі необхідності  у ексклюзивних костюмах.