Сегодня школьная форма не является обязательной, но мы продолжаем производить школьную одежду в соответствии с национальными потребностямы. Мы готовы производить одежду для школ которым требуется "корпоративный" стиль. Наличие собственной линейки школьной формы, не означит что мы закрыты для других предложений. Наш каталог с фотографиями — не каталог для заказа, это каталог который демонстрирует наши производственные возможности. 

— директор швейного предприятия Акопов Михаил Андреевич

БРЮКИ ДЛЯ МАЛЬЧИКА

– Зауженные брюик

– С резинкой на поясе

– На подкладке

ПОДБРОДНЕЕ

ЮБКА ДЛЯ ДЕВОЧКИ

– С карманами

– На кокетке с резинкой

– На подкладке

ПОДРОБНЕЕ

– На кокетке с поясом

– Слегка заужены

– На подкладке

ПОДРОБНЕЕ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

модель 195

 

ЕЛЕГАНТНЫЙ ШКОЛЬНЫЙ САРАФАН

 

 

двубортный сарафан

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕТАЛИ

 

 

 

качество материалов

 

КРАСОТА

В ДЕТАЛЯХ

 

сложный декоративный пояс, восемь контрастных пуговиц, элегантная сумочка с фурнитурой

 

 

 

 

 

БОЛЬШЕ САРАФАНОВ  →         

НАШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПО ТКАНЯМ

Ми предлагаем Вам создание корпоративного школьного вида в четырех основных цветах: темно-синем, зеленом, бордовом и черном. При этом каждый цвет доступен с узором в клетку. Такое предложение обусловлено наличием ткани данных цветов. Кроме того, данный тип ткани имеет ряд преимущества, среди которых: износостойкость, практичность, плотность и стойкость к истиранию. Эта ткань не является дешевой: ее состав: 45%, шерсть, 55% полиэстер, плотность 318 г/м. Ее стоимость в розничном магазине составляет порядка 650 грн/м.

Сырьем для ее изготовления является австралийская длинноворсная шерсть, она не позволяет данной ткани скатываться, как это часто бывает в дешевых тканях которые имеют в своем составе шерсть.  Эта ткань уже зарекомендовала себя как лучшая ткань для данного рода одежды. Эта ткань украинского производства, черниговской фабрики "Чексил". Мы однозначно рекомендуем создавать новые модели по Вашим взглядам именно из этой ткани. Но мы также готовы производит школьную одежду из того материала из которого пожелает заказчик: будь-то серая ткань или иная ткань.

БОРДОВАЯ 
ТКАНЬ
ЗЕЛЕНАЯ
ТКАНЬ
ТЕМНО-СИНЯЯ
ТКАНЬ
ЧЕРНАЯ 
ТКАНЬ

Вишукана блуза на стійці моделі 086 є новинкою цього сезону.  Окантовка бордовою стрічкою проходить по стійці та рукавам. У аксесуарах для дівчинки ви знайдете брошку білого кольору яка чудово поєднується з даною моделлю блузи. Блуз універсальна - актуальна на будь-який святковий день.

БІЛЬШЕ БЛУЗ

Класичний жилет для хлопчика з виточками та пряжкою на спинці. Спереду жилет має лісточку та застібається на чотири гудзики. Можна одягати як самостійний виріб - спинка жилету виконана з основної тканини. Елегантності та довершеності жилету надасть будь-який аксесуар для хлопчика.

ВСІ МОДЕЛІ  ЖИЛЕТІВ

Сорочка для хлопчика

МОДЕЛЬ 175,ОРИГІНАЛЬНІ РИСУНКИ

Сучасний комірець

ВИСОКА СТІЙКА ТА ПЛАСТИКОВА ВСТАВКА

Оригінальне оздоблення

ЧИ НА МАНЖЕТАХ, ЧИ НА СТІЙЦІ, ЧИ НА ПЛАНЦІ

БІЛЬШЕ СОРОЧОК →

АКСЕССУРЫ ДЛЯ ЗАВЕРШЕНИЯ ОБРАЗА

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Сучасний шкільний піджак для хлопчика з лісточкою, двома шліцами та застібкою на два гудзики. З лівої сторони піджака передбачена внутрішня кишеня. Модель дещо приталена та має завужені рукава. Елегантності та довершеності піджаку надасть будь-який аксесуар для хлопчика - широка кольорова гамма, різноманітні рисунки дають можливість підібрати комплект на будь-який смак. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Метелик для хлопчика ручної роботи довершить та надасть елегантності основному гардеробу хлопчика. Широка кольорова гамма, різноманітні малюнки дають можливість підібрати комплект відповідно до основної одягу. 

 

Комплекти:

​•  метелик + краватка + хустинка

•  метелик + хустинка

Елегантні піджаки, 6 моделей сорочок, 2 моделі брюк, жилети

та широкий асортимент аксесуарів на будь-який смак

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Наша головна мета - задоволення споживача як якісною продукцією, так і відповідним сервісом. Приймаючи кожного споживача у своємо шоу-румі ми прагнемо до того щоб наш клієнт залишився задоволеним від зробленої покупки, від того наскільки подобається шкільний одяг дитині і наскільки їй в ній зручно. Щаслива дитина, щасливі батьки і відповідно щасливі і ми, що вам догодили. Вибір розміру і моделі того чи іншого виробу ми рекомендуємо зробити в нашому шоу-румі в Києві. Тут ви зможе ознайомитися з повним асортиментом шкільної форми, приміряти вподобаний виріб, отримати консультацію і, нарешті, купити шкільну форму для для дітей 1-4 класів розрахувавшись карткою або готівкою. 

 

Якщо ви бажаєте замовити виріб через веб-сайт - для отримання всіх відповідей рекомендуємо узгодити замовлення по телефону. Основним параметром для вибору моделей є зріст.  Таблиця розмірів, якої ми дотримуємося при пошиві дитячого шкільного одягу, наведена у відповідних розділах. У розділі «аксесуари» ви знайдете оригінальні вироби ручної роботи, які доповнять і завершать образ юних школярів. Особливу увагу ми приділяє роботі зі школами (як колективним замовником). Багаторічний досвід роботи з навчальними закладами міста Києва дозволяє гарантувати успішне співробітництво. 

 

 

 

 

Елегантний шкільнийак піджак для дівчинки з відкладним комірцем, рельєфами, заокругленими бортам та декоративними паточками. Модель представлена у широкому розмірному та  кольоровому діапазоні, а довершеності та стилю жакету надасть будь-який аксесуар для дівчинки

ВСІ МОДЕЛІ ЖАКЕТІВ 

СТИЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ

широка кольорова гамма

від 85 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ

основні кольори форми

від 164 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ТРАДИЦІЙНИЙ ЕЛЕМЕНТ

натуральна шкіра

від 85 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Шкільний жилет для дівчинки з виточками на спинці, заокругленими бортами та кишенями врамку. Можна одягати як самостійний виріб - спинка виконана з основної тканини. Представлений у п`яти кольорах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шкільна спідниця на кокетці з бантовими складами та декоративною фурнітурою.

Спідниця двошарова, оздоблена складним та елегантним поясом.

 

 

​•  Склад: вовна - 45%, пе - 55%; 

•  Розмір: 122 - 146 см;

•  Кольорова гамма: 3 кольори

Двадцять років на рику дитячого одягу: 24 моделі блуз, 6 моделей сарафанів, 4 моделі спідниць, елегантні аксесуари та багато багато іншого.

Якість матеріалів, увага до деталей  -   все традиційно на високому рівні.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ДЛЯ ТИХ ХТО ЩЕ ВАГАЄТЬСЯ

Сьогодні шкільна форма не є обов’язковою, але ми продовжуємо виготовляти дитячий одяг опираючись на естетичні та практичні норми шкільного середовища. Костюмна группа виробів виготовляється з напівовняної тканини, що зумовлено кліматичними умовами країни в якій ми проживаємо. Асортимент блуз та сорочок постійно доповнюється та виготовляється переважно з натуральних тканин. У группі верхнього одягу також присутні трикотажні та вязані вироби, такі як джемпери ти жилети. Сьогодні ми працюємо над розширенням асортименту, зокрема асортимент буде доповнено виробами для теплої пори року.

 

Наші виробничі можливості на цьому не завершуються. Вони дозволяють нам виробляти не лише шкільний одяг, але й одяг для різних шкільних заходів: танцювальних виступів, конкурсів. При цьому, якість - основний принцип нашого виробництва.

В АСОРТИМЕНТ →