ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Обʼєм замовлення:
 
Вивчення технології пошиву, підготовка до виробництва, розподіл робіт та, власне, прагнення надати конкурентну ціну виробництва зумовлює мінімальний обʼєм замовлення у 20 одиниць однієї моделі. При цьому кількість виробів у одному розмірі має бути не менше 5 одиниць. 
 
Обʼєм замовлення може бути меншим 20, але ціна виробництво одиниці продукці буде високою та не актуальною.
Ціни:
 
Як правило, фотографія виробу не відображає всю складність виробу, не говорить про особливості обробки швів, зміни в області комірця, не повідомляє дані щодо кількість розмірів, кольорів. За відсутності цих даних зорієнтувати замовника щодо вартості виробництва є складною задачею. Тим не менш орієнтовні ціни на розробку лекал і пошив представлені на нашому веб сайті.

Точний розрахунок здійснюєтьс при наявності всіх вихідних даних:
 • лекала или детального ТЗ (техопис + детальні фотографії виробу)
 • характеристики тканин , наявність узору
 • дані щодо кількості виробів у розміріах
 • кількості кольоровиї рішень виробу
Матеріали:
 
Ви можете надати свою тканину (давальницька схема) або вибрати тканину та інші матеріали з каталогах постачальників, доступних у нашому шоу -румі. Також можна не витрачати час на вибір та придбання допоміжних матеріалів (нитки, клеєві матеріали, фурнітура тощо) - вони доступні на підприємстві. Рахунок за використані матеріали виставляється окремо від послуг пошиву згідно узгоджених норм витрат на одиницю продукціЇ. 
 
Відвантаження та зберігання готових виробів також має велике значення. Для цього в компанії доступні пакувальні матеріали: пакети, чохли, вішаки, коробки, інформаційні етикетки, а також місце для зберігання готових виробів.
Розробка лекал:
 
Послуга, яку виконують наші партнери. Ми направляємо вас безпосередньо до конструктора для того щоб усі деталі були донесені напряму, без викривлення. Така система дозволяє замовнику бути незалежним від виробництва.

Окрім самих лекал, конструктор надає і найважливіші показники для замовника - норми розходу матеріалів на один виріб. Закуповувати тканину необхідно спираючись саме на ці показники.

Градація (розводка моделі по розмірам) виконується після затвердження лекал, тобто пошиву промислового зразка виробу.
Пошив зразка:
 
Выконується для перевірки посадки виробу, затвердження лекал та вивчення технології, тобто складності пошиву. Виготовлення зразка є затратною послугою, більш економний варіан - пошив макета (копії виробу з примітивної тканини)
Терміни:
 
Визначаються датою поставки основної тканини. На момент зацікавленості замовника у розміщенні замовлення - цех завантажений роботою, тому звернутися з наміром розмістити замовлення необхідно мінімум за 4 тижні до бажаної дати отримання виробів. Сам процес пошиву займає не багато часу: наприклад для пошиву 20 жакетів граничний срок виготовлення складає 7 днів (для попереднього розрахунку приймаємо 14 днів) від дати запуску в пошив. Дата запуску залежить від ступеня завантаженості цеха в момент поставки основних матеріалів від замовника Запуск в пошив може відбутися у діапазоні від 2 до 30 днів (для попереднього розрахунку приймаємо 10 днів) з моменту поставки матеріалів.

Таким чином термін готовності виробів можно отримати по формулі: дата поставки матеріалів + 14 днів + 10 днів.
Фото/відео контент:
 
Для просування бренду в соціальних мережах, фото- та відео контент зі стадії виробництва - актуальний контент. У цій частині ми завжди готові надати унікальний контент (робота спеціального обладнання, розкрій, пошив та навіть зйомки в режимі реального часу). Як приклад - фото/відео контент з процесц виробництва жіночих блузок для арт бренду ITSABOUTUSNOW:
 

оригінальні вироби

Розробка моделей з подальшим пошивом зразка виробу. Градація необхідних розмірів та пошив партії. Пошив виконується з матеріалів наданих замовником

Детальніше

ваші популярні моделі

Наявність готового зразка значно спрощує роботу - наглядно відомі обробка швів, характеристики тканини. Головне - наявність необхідних матеріалів.

Детальніше

ваші лекала - наш пошив

Навність лекал - вже половина успіху. Головне - лекала повинні бути правильно оформлені та укомплектовані. Якісні лекала - запорука якісних виробів

Детальніше

УМОВИ ОБʼЄМУ ЗАМОВЛЕННЯ

• Мінімальний обʼєм замовлення одної моделі  - 20 одиниць 

• Мінімальна кількість в одному розмірі – 5 одиниць 

• Мінімальна кількість в одному розмірі одного кольору – 4 одиниці

Зразок замовлення №1:

24 блузи одної моделі у 3 кольорах, у 2-х розмірах:

  S M L Сума
Колір 1 4 4 - 8
Колір 2 4 4 - 8
Колір 3 4 4 - 8
Сума 12 12 - 24

 

Зразок замовлення №2:

20 жакетів у двох кольорах та у двох розмірах, де в розмірі S повинно бути 10 одиниц:

  S M L Сума
Колір 1 5 5 - 10
Колір 2 10 - - 10
Сума 15 5 - 20

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ТА ЗРАЗКИ РОБІТ 

Основна спеціалізація — вироби костюмної группи, сорочки, блузки, сукні, а також деякі вироби з трикотажу. Працюємо з костюмними, бавовняними тканинами, з льоном, трикотажною тканиною, деякими видами спецодягу, а також екошкірою. Обладнання налаштоване на вироби з легких та середніх тканин:

 • костюмна группа: жакеті, піджаки (переглянути зразки), брюки, спідниці, жилети
 • вироби з бавовни та льону: блузи, сорочки, піжами, плаття
 • вироби з трикотажу: топи, домашні костюми, дитячий одяг
 • вироби зі спецодягу середньої щільності

На дошці пінтерест представлені виготовлені вироби вже інсуючих брендів. Натиснувши на те чи інше зображення, можна перейти на сторінку бренду та ознайомитися з виробами детальніше.

ПРАЙС НА ПОШИВ

Ціни є орієнтовними та залежать від:

 • складності виробу
 • кількості виробів в розмірі
 • кількості розмірів
 • кількості кольорових рішень
 • складності тканини 

Для отримання більш точних цін рекомендуємо звернутися в шоу-рум та обговорити всі деталі замовлення

Тип виробу Зразок Ціна поишву одного виробу при замовленні від 20 од Ціна пошиву одного виробу при замовленні від 200 од
 Блуза 2160 грн  720 грн  515 грн 
 Боді 1425 грн  475 грн  340 грн 
 Брюки 2730 грн  910 грн  650 грн 
 Жилет на підкладці 2880 грн  960 грн  685 грн 
 Костюм брючний 6720 грн  2240 грн  1600 грн 
 Пальто 7365 грн  2455 грн  1755 грн 
 Піджак/жакет 4560 грн  1520 грн  1085 грн 
 Піжама 3615 грн  1205 грн  860 грн 
 Плаття 2355 грн  785 грн  560 грн 
 Сорочка жіноча 2250 грн  750 грн  535 грн 
 Топ 1755 грн  585 грн  420 грн 
 Тренч 3690 грн  1230 грн  880 грн 
 Домашній костюм 2235 грн  745 грн  530 грн 
 Худі 1575 грн  525 грн  375 грн 
 Шорти 1215 грн  405 грн  290 грн 
 Штани 1290 грн  430 грн  305 грн 
 Спідниця 1920 грн  640 грн  455 грн 
 Халат 1470 грн  490 грн  350 грн 
БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ

ОНЛАЙН РОЗРАХУНОК

Маєте фотографію виробу та орієнтовні дані щодо кількості? - Cкористайтесь нашим онлайн калькулятором для визначення нагальних питань: ціни, терміни, умови

ЕТАПИ РОБІТ

ЗВІТНІСТЬ

Для просування бренду у соцмережах, фото та відео контент з етапу виробництва - актуальний контент. У цій частині ми завжди готові надати унікальний контент і навіть зйомку виробництва замовлених виробів у реальному часі.  У якості прикладу - фото та відео (дивитись нижче) контент з виробництва жіночих блуз для арт-бренду ITSABOUTUSNOW:

Производство женских рубашек для арт-бренда "ITSABOUTUSNOW"

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ПІДБОРУ МАТЕРІАЛІВ

У нашому шоу-румі ви знайдете каталоги постачальників всіх необхідних матеріалів: тканин, підкладки, брендових ярликів, фунітури, ниток, клеєвих та пакувальних матеріалів. 

ОБЛАДНАННЯ ТА КОЛЕКТИВ

Бренд — це в першу чергу люди, які наповнюють його цінностями та культурою, а обладнанням - як інструмент для їх втілення.

дивитись обладнання