БОРДОВА ШКІЛЬНА ФОРМА

БОРДОВА ШКІЛЬНА ФОРМА

модель 004

Бордова шкільна спідниця з бантовими складами на резинці. Оздоблена декоративною фурнітурою. Найпопулярніша та найзручніша модель у експлуатації

ДЕТАЛЬНІШЕ

Нашивка з емблемою школи на основі костюмної тканини з клеєвою основою.

Емблема легко приклеюється до піджака чи жилета за допомогою праски.

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Сучасний шкільний піджак для хлопчика з лісточкою, двома шліцами та застібкою на два гудзики. З лівої сторони піджака передбачена внутрішня кишеня. Модель дещо приталена та має завужені рукава. Елегантності та довершеності піджаку надасть будь-який аксесуар для хлопчика.

ДЕТАЛЬНІШЕ 

Метелик для хлопчика ручної роботи довершить та надасть елегантності основному гардеробу хлопчика. Широка кольорова гамма, різноманітні малюнки дають можливість підібрати комплект відповідно до основної одягу. 

 

Комплекти:

​•  метелик + краватка + хустинка

•  метелик + хустинка

модель 007

Резинки для волосся

Резинка для волосся з декоративними елементами ручної роботи. Елегантно доповнить та  основний одяг для дівчинки.

Детальніше

модель 001

Обручі для волосся

Обруч для дівчинки з декоративними елементами ручної роботи. Стильно та гармонійно доповнить основні кольори форми дівчинки.

Детальніше

модель 002

Брошка-шпилька

Брошка для дівчинки ручної роботи. Гармонійно поєднується з блузами, можна зачіпати як до комірця блузи так і до волосся. 

Детальніше 

ВИБІР ТА ПРИДБАННЯ

Вибір розміру та моделі того чи іншого виробу радимо зробити у нашому шоу-румі в Києві. Тут ви зможе ознайомитися з повним асортиментом, приміряти вподобану річ, отримати консультацію і, зрештою, купити шкільну форму бордового кольору будь-яким зручним для Вас способом. Якщо ви бажаєте замовити вироби через веб-сайт – для отримання всіх відповідей щодо вибору радимо узгодити замовлення по телефону.

Основним параметром для вибору моделей є зріст. Таблиця розмірів, якої ми дотримуємось при пошиві одягу для дітей 6-11 років, наведена у відповідних розділах. Також рекомендуємо зазирнути у розділі «аксесуари», де ви знайдете оригінальні обручі, брошки та резинки ручної роботи для кожного кольору форми, які доповнять та довершать образ юних школярів.

Трикотажний бордовий жилет для хлопчика с міксу меріносової вовни. Має глибокий V-образний виріз та контрасні вплетення біля вирізу та рукавів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

модель 135

Бордовий двобортний сарафан з окантовкаою по комірцю і кишеням врамку. Виконаний повністю на підкладці. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

модель 120

Класичний бордовий жакет для дівчинки з окантовкою по борту, відрізним бочком, кишеням врамку та застібкою на 5 - 6 гудзиків. Елегантності та довершеності жакету надасть будь-який аксесуар для дівчинки.

ДЕТАЛЬНІШЕ