УВАГА!
З 26.03 по 29.03 у місті Києві буде проходити щорічна виставка дитячих товарів BABYEXPO. Запрошуємо всіх відвідати наш стенд. Подробиці виставки - за посиланням.

модель 195

Класичний фасон та оригінальна фурнітура

Шкільний двобортний сарафан із спущеною лінією плеча та вмісткою сумкою на поясі. Оздоблений шістьма контрастними гудзиками спереду та двома на поясі зі спини. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Класична сорочка з традиційною стійкою та пластиковою вставкою в комірці. Має декільна кофігурацій: довгий рукав, в смужку, бавовна 100%, короткий рукав.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Модель 014

ДЕТАЛЬНІШЕ

Класичний шкільний піджак для хлопчика з лісточкою, шліцею і застібкою на три гудзики. З лівої сторони піджака передбачена внутрішня кишеня.

модель 007

Резинки для волосся

Резинка для волосся з декоративними елементами ручної роботи. Елегантно доповнить та прикрасить будь-яку основну форму для дівчинки.

Детальніше

модель 001

Обручі для волосся

Обруч для дівчинки з декоративними елементами ручної роботи. Стильно та гармонійно доповнить основний гардероб дівчинки.

Детальніше

модель 002

Брошка-шпилька

Брошка для дівчинки ручної роботи. Гармонійно поєднується з блузами, можна зачіпати як до комірця блузи так і до волосся. 

Детальніше 

модель 193

Шкільна спідниця на кокетці з бантовими складами та декоративною фурнітурою. Спідниця двошарова, оздоблена складним та елегантним поясом. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

модель 017

Елегантний шкільний жакет для дівчинки з відкладним комірцем, рельєфами, заокругленими бортам та декоративними паточками. Модель більш приталена за 120 модель, але коротша. Елегантності та довершеності жакету надасть будь-який аксесуар для дівчинки.

ДЕТАЛЬНІШЕ