ЯКІСТЬ 

ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ 

МИ ВЖЕ 24 РОКИ З ВАМИ!

фото зроблено телеканалом "Київ" для передачі "Зроблено в Києві", 2013 р

Виробничо-комерційна фірма "Велма" була заснована 29 червня 1998 року, як підприємство з пошиу шкільної форми для дітей початкових класів. Понад 20 років підприємство займалось виробництвом  виключно шкільної форми. Традиція створювати якісний одяг та чисельні позитивні відугуками споживачів забезпечують існування фірми по сьогоднішній день

Девіз підприємства —  "традиція створювати якісне". Звідси серйозний та відповідальний підхід до розробки лекал та моделей, технології пошиву, прагнення використовувати натуральні тканини, якісні прикладні матеріали, створювати якісний, практичний та зручний одяг.

Метою підприємства є створення на споживчому ринку унікальної пропозиціх, високоякісного одягу по економічно обргрунтованій ціні: раціональна закупка та використання матеріалів, відпрацювання прийнятної технології виробництва, готовність доводити вироби до товарного вигляду.  

Історія підприємства як фірми бере свій почато у 1998 році

читати далі >>>

ВЕЛМА — не є крупною фабрикою, але у малого підприємства свої переваги

невилики партії для молодих українських брендів

На шкільному одязі виробничі можливості київського швацького цеху не закінчуються. У зв'язку з скороченням попиту на шкільну форму та маючи у своєму активі виробничі потужності, підприємство надає послуги з виробництва одягу під замовлення малими паріями. Встановлене обладнання дозволяє виробляти в тому числі одяг для дорослих різного призначення. 

Велма — не є крупною фабрикою, але у малого підприємства є свої переваги: мобільність (можливість швидко переходити від одного типу виробів до іншого), невеликий але висококваліфікований персонал, можливість виготовляти невилики партії для молодих брендів.

Виробничі потужності підприємства складають близько 800 одиниць продукії в місяць (на базі жіночих блуз). Швейний автопарк налічує прямострочні машини з числовим та програмним забезпеченням, оверлоки різного призначення, плоскошовні машини, спецмашини для петель, гудзиків та розрізних кишень, професійне обладнання для волого-теплової обробки та розкрою.

Серед партнерів - компанії з вишивальним обладнанням, та обладнанням для друку, постачальники широкого спектру бавовнях та спецтканин, а також конструктори різних спрямувань. 

JOIN FASHION REVOLUTION

гідні умови праці

24 квітня 2021 року "Велма" приєдналася до міжнародного руху "Фешн революція", який спрямовинй на висвітлення умов роботи працівників задля свідомого вибору кінцевого споживача в бік брендів, які розміщують свої замовлення на фабриках, у яких ставляться відповідально до умов роботи своїх працівників. Також рух фешн революції спрамований на раціональне викорастиння природних ресурсів та перероблених матеріалів. 

"Ми - частина колективу фірми «Велма» і ми створюєма ваш одяг в Україні у швейному цеху «Велма», виготовляємо в тому числі для еко-брендів Behave та Itsaboutusnow. Цей флешмоб #fashionrevolutionua - як знак підтримки фешн революцї у Міжнародний день Землі."  ©

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Yelena Guzchenko

Замечательная команда Профессионалов с большой буквы! Совершенно случайно нашла эту компанию на ФБ - и очень довольна результатами. Впечатлена качеством работы и решениями технолога для сложнейших по конструкции изделий. Большое удовольствие работать со всеми членами команды! Скоро к вам вернусь

StudiyaAbris Мавлеевы

Студия АБРИС работает, как конструкторское бюро по разработке лекал для швейных производств, брендов одежды и дизайнеров. Очень важно для наших заказчиков рекомендовать цех, где точно и качественно пошьют партию одежды. Швейный цех ВЕЛМА - это цех, который соответствует всем строгим критериям: наличие швейных автоматов, опытный технолог и профессиональная команда, ОТК и плюс личная ответственность руководителей. 

 Анна Лебедева

Обращаюсь к команде профессионалов "Велма" уже не в первый раз и всегда очень довольна результатом пошива изделий для моего бренда одежды. здесь Качество всегда в приоритете, учитывая богатый опыт работы и знание тонкостей швейного дела, высококвалифицированный коллектив всегда выполняет пошив в указанные сроки, помогает с подбором и закупкой фурнитуры, предоставляется видео и фото процесса и еще много чего "экстра" , по человечески всегда идут на встречу, подсказывают, не навязывая свое мнение. в общем , я буду обращаться снова и всем рекомендую 👏🏻 

Alena Ostapets

Я как конструктор фрилансер по разработке лекал для швейных производств и дизайнеров хотела бы порекомендовать Швейный цех ВЕЛМА ! Это профессионалы своего дела! Ответственно относятся к своей работе! Качество изготовления изделий на высшем уровне! 

Anna Goryachkina

Очень довольны качеством пошива и профессиональным подходом на всех этапах сотрудничества с каждым из членов этой команды. Мы (itsaboutusnow.com) разрабатывали сложное изделие с принтами на женских бизнес рубашках, эксклюзивные принты на разных деталях изделия усложняли типичный автоматизированный процесс. Velma оказались единственными, кто вникли в требования, поняли наши ожидания, приняли участие во всем нашем процессе, делились профессиональными рекомендациями на всех этапах. Качество отличное, экспертный подход и приятное общение!

Elena Saplina

Сегодня покупали форму Велма во второй раз. Первая покупка была 2 года назад - относили 1 и 2 класс идеально. Как новая. Поэтому пришли за этой же формой вновь. Только дочь уже выбрала несколько иные модели. По ткани: ни затяжек, ни катышек за 2 года. Практически не мнётся. Гладится - тоже легко. По расцветкам: форма представлена в 4 основных цветах - синий, бордо, черный и плюс в каждом цвете есть комбинации с клеткой. По моделям. Сегодня мы пришли за сарафаном, юбкой и брюками синего цвета. Нам предложили 4 фасона сарафана, 4 модели юбок. Брюки были в одном фасоне. На каждую фигурку можно подобрать.... Крой и качество шитья - не к чему придраться. 

Більше відгуків — на странці фірмы у Google картах

ХРОНІКА В INSTAGRAM

Інстраграм швейного цеху — це не лише безкінечні фотографії виробів на манекені або кравчині за швейною машнкою. Це фотографії працюючого, злагодженого колективу, різноманітного обладнання, виробів у тому вигляді в якому вони є у процесі виробництва.

Інстаграм кравецького цеху «Велма» — це вітрина через яку можна переконатися, що вироби виробляються швидко та якісно. Чому швидко - тому що, поопераційний пошив. Чому якісно - тому що маємо необхідне обладнання, кваліфікацію колективу, досвід та принципи від яких не можемо відступити.

Обладнання та можливості

Гудзикові автомати

Програмовані гудзикові автомати дозволяють швидко та якісно пришит, як пласкі, так і гудзики на ніжці

Дублюючий прес

Дублюючий прес прохідного типу дозволяє рівномірно і цупко з'єднати основну тканину з клеєвим матеріалом

Петельні машини

Наявність петельних автоматів дозволяє якісно і швидко виготовити як пряму, так і глазкову петлю

Розкрійне обладнання

Обладнання яке дозволяє швидко підготовлювати настили та виконати розкрій шарів висотою до 150 мм

Карманний автомат

Наявність карманного автомату дозволяє виготовляти розрізні кармани з клапаном промислово, швидко та якісно

Швейні машини та ВТО

Досвід та наявність спецмашин та ВТО дозволяє виконувати пошив виробів самої різнох складності