КРАВЕЦЬКА ФІРМА "ВЕЛМА"

ТОВ «Виробничо-комерційна фірма “Велма”» була заснована 29 червня 1998 року в Києві, як підприємство з пошиву дитячого одягу. Основна спеціалізація - вироби костюмної групи: піджаки, жакети, cпідниці, брюки, жилети, а також: блузи, сорочки, плаття, сарафани. Швацький цех «Велма» - цех у якому встановлено сучасне обладнання, в тому числі з програмним управлінням, яке дозволяє якісно виконати всі найрізноманітніші технологічні операції.

Серед них: шість машин з числовим програмним управлінням, в тому числі автомати для пришивання гудзиків, кишеньковий автомат JUKI, прямострочні машини з програмним керуванням SIRUBA, автомати для прямої та глазкової петлі. У цеху розміщений розкрійний стіл та професійний інструменти для ручного крою. А також професійне обладнання для волого-теплової обробки та прес для дублювання виробів.

ЯКІСТЬ 
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.
МИ ВЖЕ 20 РОКІВ З ВАМИ!

Метою швейної фабрики є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції: високоякісного шкільного одягу по економічно обґрунтованій ціні. Прагнення до того, щоб одяг фірми був оригінальним, зручним, функціональним і, головне, подобався споживачеві.

 

Девіз фірми - "Традиція створювати якісне". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей виключно дитячого асортименту, прагнення використовувати натуральні тканини та витриманий баланс між ціною та якістю. 

ОБЛАДНАННЯ:

Використовується сучасне обладнання, в тому числі з програмним управлінням, яке дозволяє якісно виконати всі  найрізноманітніші технологічні операції та професійне обладнання для волого-теплової обробки

 

ТКАНИНА:

Для блуз - тканина голландської фірми TOOTAL (бавовна - 35%, ПЕ - 65%), ), тканина має чудові експлутаційні характеристики. Для виробів костюмної групи - напіввовняна тканина (вовна - 45%, ПЕ - 55%) виробництва компанії "Чексіл" (м.Чернігів, Україна) з антипілінговою обробкою.

ПРИКЛАДНІ МАТЕРІАЛИ :
Використовуються флізелін фірми 
«Freudenberg», який зебезпечує високі експлуатаційни характеристики, підкладка з напівнатуральних матеріалів: віскоза - 50%, поліестер - 50%. Велике значення приділяється фурнітурі, сучасним видам декору.

Вся продукція фірми "Велма" проходить санітарно-епідеміологічну експертизу, що підтверджує: «Висновок ДПСС від 27.11.2017р. № 602-123-20-1/36785». 

  • Особливу увагу підприємство приділяє роботі зі школами (як колективним замовником):  забезпечує виїзд спеціалістів та приймання замовлень; виготовляє форми за індивідуальними мірками враховуючи особливості фігури;  супроводжує і дошиває замовлення протягом року.
  • В разі необхідності створення оригінальних виробі відмінних від наших серійних - ми готові до співпраці. Багаторічний досвід роботи з навчальними закладами міста Києва дозволяє гарантувати успішне співробітництво. 

Наші контакти

Наші виробничі можливості не обмежуються лише шкільним одягом. Батьківський комітет або школа можуть розраховувати на нас в разі необхідності забезпечити дітей тематичним одягом: наприклад, платтями для танцювальних змагань чи випуску або хустинками з емблемою школи. Наш профіль - шкільний одяг, але на цьому наш асортимент не закінчується… Ми готові до співпраці! 

Контакти:

+38 (050) 355 15 97

vkfvelma@gmail.com

Адреса:

м. Київ, вул. Клеманська 6-8

Дарницький район

Зворотній зв'язок