КРАВЕЦЬКА ФІРМА "ВЕЛМА"

«Виробничо-комерційна фірма “Велма”» була заснована 29 червня 1998 року, як підприємство з пошиву дитячого одягу. Основний вид діяльності підприємства — виробництво дитячого одягу ділового стилю, для дітей початкових класів.

Для дівчат - це широкий асортимент блуз, сарафанів, спідниць, жакетів, різноманітних аксесуарів.  Для хлопчиків - класичні шкільні костюми, сорочки, джемпери, жилети. Все виробництво та фірмовий шоу-рум розташовуються у місті Києві. 

ЯКІСТЬ 
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.
МИ ВЖЕ 20 РОКІВ З ВАМИ!

Метою підприємства є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції високоякісного шкільного одягу по економічно обґрунтованій ціні. Прагнемо до того, щоб наш одяг був оригінальним, зручним, функціональним і, головне, подобався нашому споживачу.

 

Девіз фірми - "Традиція створювати якісне". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей виключно дитячого асортименту, прагнення використовувати натуральні тканини та витриманий баланс між ціною та якістю.

velma.kiev.ua

Обладнення:

Обладнення, що використовується для термічного з'єднання флізеліну з тканинами, забезпечує міцне з'єднання, яке дозволяє прання виробів і зберігає зовнішній вигляд виробів. Велике значення приділяється фурнітурі, сучасним видам декору.

 

Тканина:

Для блуз - тканина голландської фірми TOOTAL (бавовна - 35%, ПЕ - 65%), ), тканина має чудові експлутаційні характеристики. Для виробів костюмної групи - напіввовняна тканина (вовна - 45%, ПЕ - 55%) виробництва компанії "Чексіл" (м.Чернігів, Україна) з антипілінговою обробкою.

Підкладка :

Використовуються флізелін фірми «Freudenberg» різної щільності. Склад: віскоза - 50%, поліестер - 50%.

ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ

класичні шкільні костюми, сорочки, джемпери, жилети, краваткові комплекти.

ДЛЯ ДІВЧАТ 

широкий асортимент блуз, сарафанів, спідниць, жакетів, різноманітних аксесуарів. 

Особливу увагу підприємство приділяє роботі зі школами (як колективним замовником):  забезпечує виїзд спеціалістів та приймання замовлень; виготовляє форми за індивідуальними мірками враховуючи особливості фігури;  супроводжує і дошиває замовлення протягом року. 

Багаторічний досвід роботи з навчальними закладами міста Києва дозволяє гарантувати успішне співробітництво.

Принципи роботи з оптовими покупцями

МИ виробники, тому ми несемо відповідальність перед Вами за якість нашої продукції, за достовірність сертифікатів;

МИ гарантуємо преференції в ціновій політиці підприємства для оптових покупців;

МИ даємо можливість заробляти нашому клієнту, пропонуючи оригінальну продукцію, створюємо для нашого споживача найкращу пропозицію з погляду ціна-якість;

МИ враховуємо пропозиції наших клієнтів щодо асортименту і дизайну нашої продукції, узгоджуючи попереднє замовлення для того, щоб наша продукція надходила до клієнтів своєчасно і у потрібній кількості;

МИ надаємо технічну і інформаційну допомогу у виготовлені різноманітних рекламних матеріалів (банери, мобайли, рекламні листівки тощо).

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ СТОСОВНО ЗНИЖОК ТА СПІВПРАЦІ - У РОЗДІЛІ БАТЬКАМ/ШКОЛАМ

Вся продукція фірми "Велма" проходить санітарно-епідеміологічну експертизу, що підтверджує: «Висновок ДПСС від 27.11.2017р. № 602-123-20-1/36785». 

На даний момент фірма веде роботу з розширення асортименту, зокрема асортимент буде доповнено виробами для теплої пори року: бавовняними брюками, спідницями, футболками-поло.