УВАГА!  «ВЕЛМА» оголошує конкурс на тему «Моя шкільна форма». Фотоконкурс розпочинається з 1-го грудня. Деталі - у кінці сторінки.

ПРО ФІРМУ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "ВЕЛМА" засноване 29 червня 1998р., як підприємство з пошиву дитячого одягу."

ЯКІСТЬ
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.
МИ ВЖЕ 20 РОКІВ З ВАМИ!

Швейна фірма "Велма" - цілковито українське підприємство що займається виробництвом виключно класичного дитячого одягу. Все виробництво та фірмовий магазин розташовуються у місті Києві.

 

Нашою метою є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції - високоякісного класичного одягу та шкільної форми для дітей по економічно обягрунтованій ціні. Ми прагнемо до того, щоб наш шкільний одяг був оригінальним, зручним, функціональним і, головне, подобався нашому споживачу.

 

Девіз фірми: "відродження традицій якості та гарного смаку в одязі". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей виключно дитячого асортименту, прагнення використовувати натуральні тканини та витриманий баланс між ціною та якістю.

   В КАТАЛОГ

Швейне підприємство Велма

Обладнення:

Обладнення, що використовується для термічного з'єднання флізеліну з тканинами, забезпечує міцне з'єднання, яке дозволяє прання виробів і зберігає зовнішній вигляд виробів. Велике значення приділяється фурнітурі, сучасним видам декору.

 

Тканина:

Для блуз - тканина голландської фірми TOOTAL (бавовна - 35%, ПЕ - 65%), ), тканина має чудові експлутаційні характеристики. Для виробів костюмної групи - напіввовняна тканина (вовна - 45%, ПЕ - 55%) виробництва компанії "Чексіл" (м.Чернігів, Україна) з антипілінговою обробкою.

Підкладка :

Використовуються флізелін фірми «Freudenberg» різної щільності. Склад: віскоза - 50%, поліестер - 50%.

Одяг "Велма" - це Класичний одяг для дітей від 6 до 11 років: 

дитячий одяг велма, шкільна форма велма
ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ

класичні шкільні костюми, сорочки, джемпери, жилети, краваткові комплекти.

дитячий одяг велма, шкільна форма велма
ДЛЯ ДІВЧАТ 

широкий асортимент блуз, сарафанів, спідниць, жакетів, різноманітних аксесуарів. 

Особливу увагу підприємство приділяє роботі зі школами (як колективним замовником):  забезпечує виїзд спеціалістів та приймання замовлень; виготовляє форми за індивідуальними мірками враховуючи особливості фігури;  супроводжує і дошиває форму протягом року. 

 

Багаторічний досвід роботи з навчальними закладами м.Києва дозволяє гарантувати успішне співробітництво. Виробниче підприємство "Велма" - це київський виробник якісної, традиційної та стильної продукції. 

Принципи роботи з оптовими покупцями

МИ виробники, тому ми несемо відповідальність перед Вами за якість нашої продукції, за достовірність сертифікатів, за своєчасну доставку;

МИ гарантуємо преференції в ціновій політиці підприємства для оптових покупців;

МИ даємо можливість заробляти нашому клієнту, пропонуючи оригінальну продукцію, створюємо для нашого споживача найкращу пропозицію з погляду ціна-якість;

МИ враховуємо пропозиції наших клієнтів щодо асортименту і дизайну нашої продукції, узгоджуючи попереднє замовлення для того, щоб наша продукція надходила до клієнтів своєчасно і у потрібній кількості;

МИ надаємо технічну і інформаційну допомогу у виготовлені різноманітних рекламних матеріалів (банери, мобайли, рекламні листівки тощо).

Вся продукція фірми "Велма" проходить санітарно-епідеміологічну експертизу, що підтверджує «Висновок державної СЕЕ» від 07.04.2008р.». 

На даний момент швейна фабрика веде роботу з розширення асортименту, зокрема асортимент буде доповнено сорочками для хлопчиків та аксесуарами для дівчат.