ПРО ФІРМУ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "ВЕЛМА" засноване 29 червня 1998р., як підприємство з пошиву дитячого одягу."

ЯКІСТЬ
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.
МИ ВЖЕ 20 РОКІВ З ВАМИ!

Основний вид діяльності підприємства - виробництво дитячого одягу та шкільної форми для дітей початкових класів. Для дівчат - це широкий асортимент широкий асортимент блуз, сарафанів, спідниць, жакетів, різноманітних аксесуарів.  Для хлопчиків - класичні шкільні костюми, сорочки, джемпери, жилети, краваткові комплекти. Все виробництво та фірмовий шоу-рум розташовуються у місті Києві. 

 

Нашою метою є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції високоякісного дитячого одягу та шкільної форми по економічно обґрунтованій ціні. Ми прагнемо до того, щоб наш шкільний одяг для дітей був оригінальним, зручним, функціональним і, головне, подобався нашому споживачу.

 

Девіз фірми - "Традиція створювати якісне". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей виключно дитячого асортименту, прагнення використовувати натуральні тканини та витриманий баланс між ціною та якістю.

   В КАТАЛОГ

Обладнення:

Обладнення, що використовується для термічного з'єднання флізеліну з тканинами, забезпечує міцне з'єднання, яке дозволяє прання виробів і зберігає зовнішній вигляд виробів. Велике значення приділяється фурнітурі, сучасним видам декору.

 

Тканина:

Для блуз - тканина голландської фірми TOOTAL (бавовна - 35%, ПЕ - 65%), ), тканина має чудові експлутаційні характеристики. Для виробів костюмної групи - напіввовняна тканина (вовна - 45%, ПЕ - 55%) виробництва компанії "Чексіл" (м.Чернігів, Україна) з антипілінговою обробкою.

Підкладка :

Використовуються флізелін фірми «Freudenberg» різної щільності. Склад: віскоза - 50%, поліестер - 50%.

ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ

класичні шкільні костюми, сорочки, джемпери, жилети, краваткові комплекти.

ДЛЯ ДІВЧАТ 

широкий асортимент блуз, сарафанів, спідниць, жакетів, різноманітних аксесуарів. 

Особливу увагу підприємство приділяє роботі зі школами (як колективним замовником):  забезпечує виїзд спеціалістів та приймання замовлень; виготовляє форми за індивідуальними мірками враховуючи особливості фігури;  супроводжує і дошиває замовлення протягом року. 

Багаторічний досвід роботи з навчальними закладами міста Києва дозволяє гарантувати успішне співробітництво.

Принципи роботи з оптовими покупцями

МИ виробники, тому ми несемо відповідальність перед Вами за якість нашої продукції, за достовірність сертифікатів;

МИ гарантуємо преференції в ціновій політиці підприємства для оптових покупців;

МИ даємо можливість заробляти нашому клієнту, пропонуючи оригінальну продукцію, створюємо для нашого споживача найкращу пропозицію з погляду ціна-якість;

МИ враховуємо пропозиції наших клієнтів щодо асортименту і дизайну нашої продукції, узгоджуючи попереднє замовлення для того, щоб наша продукція надходила до клієнтів своєчасно і у потрібній кількості;

МИ надаємо технічну і інформаційну допомогу у виготовлені різноманітних рекламних матеріалів (банери, мобайли, рекламні листівки тощо).

Вся продукція фірми "Велма" проходить санітарно-епідеміологічну експертизу, що підтверджує: «Висновок ДПСС від 27.11.2017р. № 602-123-20-1/36785». 

На даний момент швейна фрма веде роботу з розширення асортименту, зокрема асортимент буде доповнено жакетами для дівчат та аксесуарами для хлопчиків.