МОДЕЛЬ 103

ЖИЛЕТ ДЛЯ ДІВЧИНКИ

Шкільний жилет для дівчинки з заокругленими бортами, виточками на спинці та кишенями врамку, оздоблений фігурною кокеткою. Самостійний виріб - спинка жилету виконана з основної тканини.

ДЕТАЛЬНІШЕ 

МОДЕЛЬ 130

СПІДНИЦЯ ТА КРАВАТКА

Елегантна спідниця з різними складами та кишенями. Оздоблена декоративним бантом та окантовкою по кокетці. Модель з підкладкою. Гармонійно поєднується з легкою краваткою ручної роботи. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

модель 007

Резинки для волосся

Резинка для волосся з декоративними елементами ручної роботи. Елегантно доповнить та прикрасить основний одяг дівчинки.

Детальніше

модель 001

Обручі для волосся

Обруч для дівчинки з декоративними елементами ручної роботи. Гармонійно доповнить основні кольори шкільної форми.

Детальніше

модель 002

Брошка-шпилька  

Брошка для дівчинки ручної роботи. Гармонійно поєднується з блузами, можна зачіпати як до комірця блузи так і до волосся. 

Детальніше

Коли одяг об`єднує

КОРПОРАТИВНИЙ СТИЛЬ

 

 

І КОЖЕН ВИГЛЯДАЄ ПО-РІЗНОМУ

Сучасний Жакет

Елегантний шкільний жакет для дівчинки з напівкруглим комірцем на стійці та кишенями врамку. Оздоблений складними декоративними вставками на рукавах, окантовкою по комірцю та кишеням. 

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Сучасний шкільний піджак для хлопчика з лісточкою, двома шліцами та застібкою на два гудзики. З лівої сторони піджака передбачена внутрішня кишеня. Модель дещо приталена та має завужені рукава. Елегантності та довершеності піджаку надасть будь-який аксесуар для хлопчика.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Краватка для хлопчика ручної роботи довершить та надасть елегантності основному гардеробу хлопчика. Широка кольорова гамма, різноманітні малюнки дають можливість підібрати комплект відповідно до основної одягу. 

 

Комплекти:

​•  метелик + краватка + хустинка

•  метелик + хустинка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

модель 202 і модель 201

 

ДИТЯЧІ

ДЖЕМПЕРИ

 

для хлопчиків та дівчат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ →

Довершеність & Досконалість

Обруч для дівчинки з декоративними елементами ручної роботи. Стильно та гармонійно доповнить основний гардероб дівчинки.

Трикотажний Жилет

Класичний трикотажний жилет для хлопчика с міксу меріносової вовни. Має глибокий V-образний виріз та контрасні вплетення біля вирізу та рукавів.

МОДЕЛЬ 134

ЕЛЕГАНТНИЙ САРАФАН

Елегантний шкільний сарафан з заниженою лінією талії, поясом та стильним бантом. Легко застібається змійкою спереду. Виконаний повністю на підкладці.

ДЕТАЛЬНІШЕ 

МОДЕЛЬ 130

СПІДНИЯ ДЛЯ ДІВЧИНКИ

Темно-синя спідниця з різними складами та кишенями. Оздоблена декоративним бантом та окантовкою по кокетці. Модель з підкладкою.

ДЕТАЛЬНІШЕ