Ми виробники, тому ми несемо відповідальність перед Вами за якість нашої продукції, за відповідність виготовленої продукції національним вимогам.

ШКІЛЬНА ФОРМА ВІД ВИРОБНИКА

ВЕЛМА

ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ
ДЛЯ ДІВЧАТ 

хроніка в INSTAGRAM:

Наша сторінка у соцмережах ще молода, проте ми часу не гаємо і постійно викладаємо нові світлини з нашого життя, а також інформацію про знижки та новинки. Мета нашої кампанії -  популяризація  шкільного одягу для дітей.

ШКІЛЬНА ФОРМА ВІД ВИРОБНИКА

Нашою метою є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції високоякісної шкільної форми по економічно обґрунтованій ціні. Ми прагнемо до того, щоб наш шкільний одяг для дітей був оригінальним, зручним, функціональним і, головне, подобався нашому споживачу. 

СИНЯ ФОРМА
ЗЕЛЕНА ФОРМА 
БОРДОВА ФОРМА

РЕАЛІЗАЦІЯ ДЛЯ КОЖНОГО СПОЖИВАЧА: ОПТ ТА РОЗДРІБ

Наше підприємство володіє гнучким виробництвом, що дозволяє нам задовільнити потреби як оптових, так роздрібних споживачів. Придбати шкільний одяг нашого виробництва ви можете через веб-сайт, або по телефону, або завітати до нашого фірмового шоу-руму в Києві на Клеманській 6-8 і зробити вибір на місці. 

 

Тут ви зможете ознайомитися з повним асортиментом нашого виробництва, приміряти вподобану річ, підібрати аксесуар, перевірити якість, отримати консультацію і, зрештою, купити все необхідне з одягу для школи. Для замовників з інших міст ми пропонуємо доставку будь-яким перевізником.

Ми сподіваємося що одяг нашого виробництва  будуть одягати не тільки до школи, але й на шахові змагання, дитячі фестивалі, у музичних колективах та інших дитячих заходах.

В КАТАЛОГ