Сьогодні шкільна форма в нашій країні не є обовʼязковою, проте ми продовжуємо виробляти шкільний одяг у відповідності до національних потреб.

 

Ми також готові виготовляти шкільний одяг за оригільними взірцями - наявність власної лінійки шкільної форми не означає що ми закриті для інших запитів.

 

Наші оглядові каталоги — це каталоги, які демонструють наші виробничі можливості та підхід до створення моделей.

перейти в каталог

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ТКАНИНІ

Ми пропонуємо створення шкільного дрес коду у чотирьох основних кольорах: темно-синьому, зеленому, бордовому та чорному. При цьому цьому кожен колір доступний з узором в клітинку. Така пропозиція обумовлена наявністю тканин даних кольорів. Крім того, даний тип тканини має ряд переваг, серед яких: зносостійкість, практичнічть, щільність та стікість до стирання. Ця тканина відноситься до дешевих тканин, її склад: 45% вовна, 55 поліестер, щільність 318 г/м. Сировиною для її виготовлення є австралійська вовна з довгим ворсом. 

 

Вона не дозволяє тканині, скатуватись, як це часто буває з дешевими тканинами які мають у своєму складі вовну. Ця тканина вже зарекомендувала себе як найкраща для даного виду одягу, а позитивні відгуки споживачів є тому підтвердженням. Ця тканина - українського виробництва, чернігівської фабрики "Чексіл". Ми однозначно рекомендуємо створювати вироби нового дизайну саме з цієї тканин. Проте ми також готові виготовляти шкільну форму  з тканини за замовленням.

ФОРМИ ПРОПОЗИЦІЙ

У вас є ідея яким повинен бути дрес код ваших школярів? Великий досвід пошиву виробів за замовленням по фотографії, а також наявність готових перевірених лекал, досвідуі схожих проектів дозволяє гарантувати успішну співпрацю

Широта асортимента готових моделей створена таким чином, щоб кожен учень міг обрати той комплект форми, який йому подобається. Вироби розроблені з однотонної та тканини в клітинку одного складу з однієї сировини, що дозволяє легко компонувати їх між собою

Поєднати готові моделі з розробкою нових: на доданок до брюк та сорочок з нашого асортименту, ексклюзивні бомбери і жилети. Або обрати яскраву тканину для пошиву оригінальних сарафанів, штанів та спідниц до будь яких блуз з нашого асортименту.

Зібрати комплект

Визначтесь з основним кольором форми та сформуйте комплект з готових моделей
Довершіть образ юних школярів підібравши оригінальні аксесуари.

Для зручності викорстання, рекомендуємо скористатися планшетом чи ноутбуком

Корпоративний стиль — коли одяг обʼєднує і кожен виглядає по-різному

Швейний цех Велма займається виробництвом шкільної форми з 1998 року і по сьогоднішній день не міняє свого першочергового вектору. Практично всі вироби які представлені на нашем веб сайте – у наявності та доступні для купівлі.

 

Ознайомитись з повним асортиментом, приміряти вподобану річ та просто проконсультуватися можна у фірмовому магазині бренду в Києві за адресою виробника.

в магазин

ФІРМОВИЙ ШОУ-РУМ ПРИ ВИРОБНИЦТВІ

Одяг для шкільних заходів

Наші виробничі можливості дозволяють виготовляти одяг в тому числі для різних шкільних заходів: танцювальних змагань, для випускних балів, святкових подій