МОДЕЛЬ 130

СПІДНИЦЯ ДЛЯ ДІВЧИНКИ

Елегантна спідниця з різними складами та кишенями. Оздоблена декоративним бантом та окантовкою по кокетці. Модель з підкладкою. Гармонійно поєднується з легкою краваткою ручної роботи. 

ДЕТАЛЬНІШЕ 

Довершеність & Досконалість

Резинка для волосся з декоративними елементами ручної роботи. Елегантно доповнить та прикрасить основний одяг дівчинки.

Сучасний Жакет

Елегантний шкільнийак піджак для дівчинки з відкладним комірцем, рельєфами, заокругленими бортам та декоративними паточками. Елегантності та довершеності жакету надасть будь-який аксесуар для дівчинки.

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Класичний шкільний піджак для першокласника з лісточкою, шліцею і застібкою на три гудзики. З лівої сторони піджака передбачена внутрішня кишеня. В поєднанні з метеликом дана модель виглядає стильно та оригінально.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Краватка для хлопчика ручної роботи довершить та надасть елегантності основному гардеробу хлопчика. Широка кольорова гамма, різноманітні малюнки дають можливість підібрати комплект відповідно до основної одягу. 

 

Комплекти:

​•  метелик + краватка + хустинка

•  метелик + хустинка

ВИБІР ТА ПРИДБАННЯ

Вибір розміру та моделі того чи іншого виробу радимо зробити у нашому шоу-румі в Києві. Тут ви зможе ознайомитися з повним асортиментом, приміряти вподобану річ, отримати консультацію і, зрештою, купити шкільну форму чорного кольору будь-яким зручним для Вас способом. Якщо ви бажаєте замовити вироби через веб-сайт – для отримання всіх відповідей щодо вибору радимо узгодити замовлення по телефону.

Основним параметром для вибору моделей є зріст. Таблиця розмірів, якої ми дотримуємось при пошиві одягу для дітей 6-11 років, наведена у відповідних розділах. Також рекомендуємо зазирнути у розділі «аксесуари», де ви знайдете оригінальні обручі, брошки та резинки ручної роботи для кожного кольору форми, які доповнять та довершать образ юних школярів.

МОДЕЛЬ 131

КЛАСИЧНИЙ САРАФАН

Чорний шкільний сарафан з заниженою лінією талії, окантовкою та декоративним бантом. Застібається змійкою на спинці. Виконаний повністю на підкладці.

ДЕТАЛЬНІШЕ 

МОДЕЛЬ 003

ЖИЛЕТ ДЛЯ ХЛОПЧИКА

Класичний чорний жилет для хлопчика з виточками, лісточкою, пряжкою на спинці та застібкою на чотири гудзики. Можна одягати як самостійний виріб - спинка жилету виконана з основної тканини.

ДЕТАЛЬНІШЕ