СТИЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ

широка кольорова гамма

від 85 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ

основні кольори форми

від 202 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ТРАДИЦІЙНИЙ ЕЛЕМЕНТ

натуральна шкіра

від 85 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОДЯГ ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ

Якщо одяг для дівчат відрізняється широтою своїх комбінацій, то наш акцент в одязі для хлопчиків лежить саме в дитячих сорочках. Оригінальні малюнки і приємна фактура цих сорочок не залишить вас байдужими. В асортимент також входять шкільні піджаки, жилети, брюки, трикотажні джемпери та елегантні метелики та краватки. Максимальна увага до деталей, якість матеріалів - все традиційно на високому рівні. 

Свою індивідуальність хлопчики можуть виразити через поєднання кольорів основної форми з аксесуарами або оригінальним поєднанням сорочки, жилета і метелики. Вибір розміру і моделі того чи іншого виробу рекомендуємо зробити в нашому шоу-румі в Києві. Тут ви зможе ознайомитися з повним асортиментом, приміряти вподобану річ, проконсультуватися і, зрештою, купити одяг для хлопчика 6-11 років, розрахувавшись готівкою або карткою.

Якщо ви бажаєте замовити виріб через веб-сайт - для отримання всіх відповідей на вибір рекомендуємо узгодити замовлення по телефону. Основним параметром при виборі моделі та розміру виробів для хлопчика є зріст та обхват грудей. Таблиця розмірів, якої ми дотримуємося при пошитті одягу для хлопчиків, наведена в розділі «для хлопчиків». Також рекомендуємо зазарнути у розділ «аксесуари», де ви знайдете оригінальні ремені, краватки і метелики ручної роботи, які доповнять і довершать образ юного школяра

Сучасний шкільний піджак для хлопчика з лісточкою, двома шліцами та застібкою на два гудзики. З лівої сторони піджака передбачена внутрішня кишеня. Модель дещо приталена та має завужені рукава. Елегантності та довершеності піджаку надасть будь-який аксесуар для хлопчика.

ВСІ МОДЕЛІ ПІДЖАКІВ

Сорочка для хлопчика

МОДЕЛЬ 175,ОРИГІНАЛЬНІ РИСУНКИ

Сучасний комірець

ВИСОКА СТІЙКА ТА ПЛАСТИКОВА ВСТАВКА

ОригІнальне оформлення
НА МАНЖЕТАХ, НА СТІЙЦІ, НА ПЛАНЦІ

БІЛЬШЕ СОРОЧОК →

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Класичний жилет для хлопчика з виточками, лісточкою, пряжкою на спинці та застібкою на чотири гудзики. Можна одягати як самостійний виріб - спинка жилету виконана з основної тканини.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Метелик для хлопчика ручної роботи. завершить і надасть елегантності основному гардероба хлопчика. Широка колірна гамма, різні малюнки дають можливість підібрати комплект на будь-який смак. Весь асортимент аксесуарів представлений у нашому шоу-румі.

 

Комплекты:

​•  метелик + краватка + платок

•  метелик + платок

Елегантні піджаки, оригінальні сорочки, дві моделі брюк, жилети,

а також широкий асортимент аксесуарів на будь-який смак

ПЕРЕГЛЯНУТИ