УВАГА!  «ВЕЛМА» оголошує конкурс на тему «Моя шкільна форма». Фотоконкурс розпочинається з 1-го грудня. Деталі - у кінці сторінки.

ОДЯГ ДЛЯ ДІВЧАТ ВІД ВЕЛМА

шкільна форма велма, сорочка для хлопчика

– модель 131

– з бантом та окантовкою

– 945 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ
шкільна форма велма, блуза для дівчинки

– модель 195

– з елегантною сумкою

– 1381 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ
шкільна форма велма, сарафан для дівчинки

– модель 134

– з поясом та бантом

– 1013 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дитячий одяг для дівчат від фірми «Велма» - це традійно широкий асортимент дитячих кофт, шкільних спідниць та сарафанів, елегантних костюмів для дівчат, а також набір різноманітних аксесуарів для дівчинки такі як обручі, брошки, резинки та краватки. Ознайомитися та купити стильний одяг для дівчат ви можете у нашому фірмовому магазині в Києві на вул. Клеманській 6-8 або замовити форму по телефону. Гадаємо наш асортимент зможе задовольнити ваші вподобання. Приємного перегляду!

Дитячий одяг для дівчаток

КЛАЧИЧНИЙ ОДЯГ ДЛЯ ДІВЧАт

Мода дитячого одягу для дівчат схожа за напрямками моди для дорослих: вона також може бути як сучасна так і класична. Класика вічна - стверджують дизайнери, все просто – такий одяг для дівчат підходить майже всім, і ввести її у гардероб дівчинки з раннього дитинства – означає долучитися до канонам справжньою моди ....

 

Нудною і "сухою" класику вважають тільки ті, хто ніколи не носив елегантного костюма відмінного крою. Третю частину свого дня діти проводять у школі, у місці де можливі перепади температури, де буває необхідність переодягнутися, у місці де відбувається соціалізація та здобуття освіти, де зовнішній вигляд дитини має бути охайним.

 

Саме таким критеріям відповідає наш класичний одяг для дівчат. Ми пропонуємо вам дитячий одяг, якість якого перевірена часом. Елегантні жакети на два та п`ять ґудзиків, сарафани у шести моделях, широкий асортимент блуз та багато іншого. Витонченість та лаконічність цих моделей не залишить вас байдужими.

ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ

основні кольори форми

від 160 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТИЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ

універсальний елемент

від 51 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЕЛЕГАНТНА ДЕТАЛЬ

п`ять конфігурацій

від 70 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

МОДЕЛЬ 063

Розкішна блуза для дівчинки з короткими рукавами на резинці, планкою та  круглим комірцем на стійці. Оздоблена пишним жабо вздовж планки.

ДЕТАЛЬНІШЕ
шкільна форма велма, піджак для хлопчика

МОДЕЛЬ 082

Вишукана блуза для дівчинки з довгим рукавом, гострим комірцем та планкою. Кокетка блузи оздоблена легким мереживом, мережкою та натуральним шитвом.

ВСІ МОДЕЛІ БЛУЗ
шкільна форма велма, піджак для хлопчика

Дитячий одяг для дівчаток 10 років

Для дівчаток 10 років та підліткового віку ми пропонуємо блузи 192, 076, 060, 077 та інших моделей, сарафан 136 моделі а також жакети 015 моделі. Урізноманітнити свій образ дівчата зможуть будь-яким аксесуаром для дівчинки.

ЯКІСТЬ

Склад тканина що відповідає державним стандартам - це наш перший крок. Технологічна обробка швів, з`єднання деталей та вузлів, волого-теплова обробка - все це формує якісну посадку виробу та зносостійкість. 

 

СТИЛЬ

Максимальна увага до деталей, розробка сучасних моделей відповідно до нових тенденцій моди дитячого одягу. Щороку ми розроблюємо нові моделі з максимальною увагою до деталей у тій чи іншій категорії одягу для дівчат. 

 

ТРАДИЦІЇ

Щороку робити якісну, класичний та стильний одяг  - наша традиція. З початком кожного виробничого сезону ми ставимо ці тези на чільне розкрійного столу. Ми не женемося за модою але в той же час тримаємо руку на пульсі. 

 

cпідниця для дівчинки

– З бантом та кишенями

– Темно-синій колір

– 741 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ
шкільна форма велма, блуза для дівчинки

– З бантом та кишенями

– Колір синій у клітинку

– 741 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ
шкільна форма велма, сарафан для дівчинки

– Завужені, на кокетці

– Чорний колір

– 804 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЖИЛЕТ ДЛЯ ДІВЧИНКИ

Склад:

вовна - 45%

пе - 55%

 

Шкільний жилет для дівчинки з виточками на спинці, заокругленими бортами та кишенями врамку. Можна одягати як самостійний виріб - спинка виконана з основної тканини. Представлений у п`яти кольорах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шкільна спідниця на кокетці з бантовими складами та декоративною фурнітурою. Спідниця двошарова, оздоблена складним та елегантним поясом.

 

 

​•  Склад: вовна - 45%, пе - 55%; 

•  Розмір: 122 - 146 см;

•  Кольорова гамма: 3 кольори

АСОРТИМЕНТ ДЛЯ ДІВЧАТ

Двадцять років на рику дитячого одягу: 24 моделі блуз, 6 моделей сарафанів, 4 моделі спідниць, елегантні аксесуари та багато багато іншого.

Якість матеріалів, увага до деталей  -   все традиційно на високому рівні.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ