Історія бренду

ЯКІСТЬ 
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.

МИ ВЖЕ 20 РОКІВ з ВАМИ!

Бренд шкільного одягу для дітей з 1998 року, що перейняв назву від свого київського виробника -  ТОВ «Виробничо-комерційної фірми “Велма”». За 20 років існування, якість одягу та стиль стали ототожнюватися з назвою бренду.

 

Девіз компанії — "Традиція створювати якісне". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей виключно дитячого асортименту, прагнення використовувати натуральні тканини, створювати оригінальний, зручний та функціональний одяг.

 

Метою компанії є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції — високоякісного шкільного одягу по економічно обґрунтованій ціні.

 

Спочатку бренд був спрямований на дитячий одяг, а згодом на шкільну форму. Одяг був представлений у великих мультибрендингових магазинах таких як "Антошка", "Смік", у ТЦ "Дитячий світ" та магазинах інших міст України: Миколаєві, Тернополі, Донецьку. Здобувши репутацію якісного виробника, починаючи з 2012 року, бренд отримав свій власний фірмовий шоу-рум де був представлений весь його асортимент.

 

У 2014 році, з розширенням асортименту, магазин було розширено на два окремі шоу-руми: для хлопчиків та дівчат. А у 2018 році вироби стали доступні для купівлі через офіційний веб-сайт. 

 

Сьогодні одяг бренду й надалі користується попитом по всій Україні. Асортимент доповнюється і розширюється за наступними напрямками:

 

Для дівчат — блузи, сарафани, спідниці, жакетів, різноманітні аксесуарів. 

Для хлопчиків — класичні  костюми, сорочки, джемпери, жилети. 

velma.kiev.ua

ВІДГУКИ

Elena Saplina

Сегодня покупали форму Велма во второй раз. Первая покупка была 2 года назад - относили 1 и 2 класс идеально. Как новая. Поэтому пришли за этой же формой вновь. Только дочь уже выбрала несколько иные модели. По ткани: ни затяжек, ни катышек за 2 года. Практически не мнётся. Стирается хорошо. 

читати далі >>
 

Ann Nic

Лучший производитель школьной формы на украинском рынке! Уже третье поколение в семье на ней растёт!

Ирина Пихно

Уже 3 года покупаю для своей дочери школьную форму Велма. Никаких нареканий. За 3 года перепробовали почти все модели блузок, юбок и сарафанов. Превосходное качество, большой выбор моделей на любой вкус. Спасибо большое Вам за Ваш труд, за отличное качество школьной формы. Для меня Вы- номер один.

Елена Беспалова

Носим форму Компании Велма второй год. Качество отличное. Не мнется, при стирке не садится и отстирывается прекрасно. Для меня это важно, так как у меня мальчик да еще и очень активный :) Рекомендую 

Марта Данилко

Все понравилось. Отличное качество, большой выбор. Хорошее консультирование со стороны продавцов. Всем рекомендую!!!!!

Таня Бондаренко

Замовляла тут спідничку. Консультант допоміг з вибором, спідниця гарної якості, зручний фасон, все підійшло, все сподобалось. Дякую магазину! Рекомендую всім!

Більге відгуків — на сторінці компанії в Google картах