Про бренд

ЯКІСТЬ 
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.

МИ ВЖЕ 20 РОКІВ з ВАМИ!

Велма — компанія-виробник шкільного одягу для дітей початкових класів з 1998 року. За 20 років існування, якість одягу та стиль стали ототожнюватися з назвою бренду.

 

Девіз компанії — "Традиція створювати якісне". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей, вибору матеріалів та фурнітури, а також прагнення використовувати натуральні тканини, створювати оригінальний, зручний та функціональний одяг. Метою компанії є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції — високоякісного шкільного одягу по економічно обґрунтованій ціні.

Історія бренду бере свій початок у 1998 році, у пострадянський період, коли відчувався значний брак одягу на ринку. Болючою та проблемною була ніша одягу для дітей та підлітків. Тоді ж, компанія і скерувала свої потужності на задоволення потреб молодого покоління держави. Згодом погляд компанії впав на шкільну форму, яка була введена указом Президентом України Л. Кучмою у 1996 році. Сталий розвиток та зріст попиту призвів до того, що вже у 2005 році одяг компанії був представлений у великих мультибрендингових магазинах таких як "Антошка", "Смік", у ТЦ "Дитячий світ" та магазинах інших міст України: Миколаєві, Тернополі, Донецьку. Здобувши репутацію якісного виробника, починаючи з 2012 року, компанія заснувала свій власний одноіменний бренд та відкрила фірмовий шоу-рум де був представлений весь його асортимент. Пряма дорога для роздрібних споживачів була відкрита.

 

У 2014 році, з розширенням асортименту, шоу-рум було розділено на два окремих приміщення: окремо для хлопчиків та окремо для дівчат. Плідно співпрацюючи зі школами Києва, компанія продовжувала розвиватися, розшируювати асортимент, збирати прихильників. У 2018 році вироби бренду стали доступними для купівлі через офіційний веб-сайт. 

 

Сьогодні шкільна форма вже не є обов'язковою, але одяг бренду й надалі користується попитом по всій Україні, асортимент щорічно доповнюється та розширюється.

 

Численні відгуки споживачів та вірність прихильників забезпечують існування компанії вже більше 20 років.

velma.kiev.ua

ВІДГУКИ

Elena Saplina

Сегодня покупали форму Велма во второй раз. Первая покупка была 2 года назад - относили 1 и 2 класс идеально. Как новая. Поэтому пришли за этой же формой вновь. Только дочь уже выбрала несколько иные модели. По ткани: ни затяжек, ни катышек за 2 года. Практически не мнётся. Стирается хорошо. 

читати далі >>
 

Ann Nic

Лучший производитель школьной формы на украинском рынке! Уже третье поколение в семье на ней растёт!

Ирина Пихно

Уже 3 года покупаю для своей дочери школьную форму Велма. Никаких нареканий. За 3 года перепробовали почти все модели блузок, юбок и сарафанов. Превосходное качество, большой выбор моделей на любой вкус. Спасибо большое Вам за Ваш труд, за отличное качество школьной формы. Для меня Вы- номер один.

Lilia Yakymenko

Одяг чудової якості! Все підібрали та купили в одному місці для нашого першокласника. Чудовий сервіс! Були приємно здивовані, коли нас погодились почекати після закриття магазину. Давайте підтримувати українського виробника!

Алла Денісова

Шкілька форма дуууже якісна! Вдягала 5 років свою старшу доньку. Тепер вже 4-й рік вдягаю сина. Тканина не кошлатіє, чудовий баланс шерсті і синтетичного волокна. Піджак тримає форму, прала навіть в машинці. Штани теж чудові, теж прала в машинці. Тримають стрілку навіть після прання. При цьому, в зимку форма не електризується:). Дуже великий вибір моделей -і на повненьких і на худеньких діток. Завжди іду купувати у серпні на фабрику. Там без націнок:) Рекомендую!!! Наша школа -гімназія 32, м. Киів

Olha Asacheva

Чудова якість шкільної форми, замовляємо вже не перший рік . Продукцією фабрики Велма уже задоволені: сарафан і піджак не втрачають форми і виглядають гарно навіть під кінець навчального року; блузки теж носяться відповідно. Ціна відповідає якості, всім раджу, не пошкодуєте ) Раніше купували в самому магазині, цього разу замовили доставку навіть без примірки Новою поштою: все, що замовили, нам доставили дуже швидко, речі підійшли по розміру ідеально. Дякуємо!

Більше відгуків — на сторінці компанії в Google картах