Історія бренду

ЯКІСТЬ 
ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ.

МИ ВЖЕ 20 РОКІВ з ВАМИ!

Бренд класичного одягу для дітей з 1998 року, що перейняв назву від свого київського виробника -  ТОВ «Виробничо-комерційної фірми “Велма”». За 20 років існування, якість одягу та стиль стали ототожнюватися з назвою бренду.

 

Девіз компанії — "Традиція створювати якісне". Звідси серйозний і відповідальний підхід до розробки моделей виключно дитячого асортименту, прагнення використовувати натуральні тканини, створювати оригінальний, зручний та функціональний одяг.

 

Метою компанії є створення на споживчому ринку унікальної пропозиції — високоякісного шкільного одягу по економічно обґрунтованій ціні.

 

Спочатку бренд був спрямований на шкільну форму для дітей початкових класів та був представлений у великих мультибрендингових магазинах таких як "Антошка","Смік" у ТЦ "Дитячий світ", та магазинах інших містах України: Миколаєві, Тернополі, Донецьку. Здобувши репутацію якісного одягу, починаючи з 2012 року, бренд отримав свій власний фірмовий магазин де був представлений весь його асортимент.

 

У 2014 році, з ростом асортименту, фірмовий магазин було розширено на два окермі шоу-руми: для хлопчиків та дівчат. А у 2018 році вироби бренду стали доступні для купілі через офіційний веб-сайт. 

 

Сьогодні одяг бренду й надалі користується попитом по всій Україні. Асортимент доповнюється і розширюється за наступними напрямками:

 

Для дівчат — блузи, сарафани, спідниці, жакетів, різноманітні аксесуарів. 

Для хлопчиків — класичні  костюми, сорочки, джемпери, жилети. 

velma.kiev.ua