Принцип роботи

Наразі ми маємо дуже обмежений склад матеріалів та комплектуючих необхідних для пошиву затребуваних виробів. Проте ми готові працювати по давальницькій схемі, тобто виготовляти одяг з матеріалів наданих замовником. Ми також маємо партнерів-постачальників які готові надати нам необхідні матеріали під конкретне замовлення. Виконуємо пошив як за наданим зразком, так і за наданою конструкторською докумендацією. Готові до розробки нових лекал та пошиву оригінальних виробів.

Корпоративним компаніям

Фірмовий стиль – коли одяг об'єднує і кожен виглядає по-різному. Для банківських співробітників, персоналу авіакомпаній, готелів, торгових мереж.

Детальніше

оборона країни

Готовність виготовляти форму відповідно до затверджених зразків МОУ від 18.07.2017. В тому числі костюмно-парадну форму.

престиж країни

Одяг для змагань з бойового самбо, дзюдо, айкідо, джиу-джицу, карате, тхэквондо. Кімно, пояс та штани

імідж країни

В тому числі одяг для кухарів, офіціантів, персоналу готельно-ресторанного бізнесу

Брендам та магазинам

Створити свій бренд одягу, отримати малу партію якісних виробів, спробувати свій підприємницький хист на ринку - тепер це цілком можливо. І наш досвід та надійні контакти постачальників допоможуть вам це реалізувати.

Детальніше

Шкільна форма для дітей 1-4 класів

Сьогодні в нашій країні шкільна форма не є обов'язковою, проте ми продовжуємо пропонувати шкільний одяг для задоволення потреб тих хто вважає її необхідною

Детальніше

Пошив без посередників

Тут ви контактуєте безпосередньо з виробником

про фірму
контакти