ЯК ВСЕ ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Знайомство з концепцією

Обговорення технологіних можливостей, важливих деталей виробу та його форми. Підбрір основних матеріалів визначення термінів виконання, окреслення обʼємів замовлення та визначення діапазону ціну виробництва. Рекомендуємо ознайомитися з орієнтовними цінами на послуги на сайті, якщо приїхати в шоу-рум не має можливості. 

Зустріч з конструктором, розробка лекал

Конструктори одягу, здебільшого самостійні фігури, фрілансери. Проте знайти досвідченого конструктора який почує всі побажання та коректно побудує лекала

Не дивлячись цифровізацію, метод побудови лекал вручну все ще вважається конкурентноздатним. Ми направляємо вас до конструктора напряму для того щоб всі деталі були донесені напряму, без викривлень.

Окрім самих лекал, конструктор видає дуже важливі дані - норми розходу та характеристики матеріалів на один виріб. Закупка тканини, фурнітури та прикладних матеріалів відбувається на підставі саме цих даних.

 

Розводка моделі по розмірам (градація) виконується після затвердження лекал (пошиву зразка).

Пошив зразка, затвердження лекал

Можливий пошив або промислового зразка або макету. Макет - зразок виробу з примітивної тканини, виконується для перевірки посадки виробу, вивчення загального виду, розмірів, положення деталей.

 

Промисловий зразок - точна копія виробу в массовому виробництві, для вивчення технології, завершального виду виробу, затвердження лекал. 

Пошив макету - більш економний варіант, але не дає повну картинку майбутнього виробу.

Розрахунок вартості замовлення

Розрахунок виконується саме на базі розроблених лекал, пошитого зразка, даних щодо якості тканин та кількісних показників.

Визначаються терміни: по причині малосерійного виробництва, ситуація із завантаженістю цеха змінюється щомісяця. Сам процес пошиву займає не багато часу, однак  черговість виконання замовлень може відкласти запуск вашого замовлення в роботу на декілька тижнів. 

Поставка тканини, затвердження термінів

Поставка тканини та запуск на крій. Поставка тканини в рулоні запобігає її зам'ятості, зменшує трудовитрати на намотування і розпрасування. Дефекти тканини також можна виявити при намотуванні тканини в магазині, тим самим уникнути неприємних сюрпризів.

Розкрій - процес який передує пошиву і, як правило, займає не мало часу: виконується ефективна розкладка, настилання шарів тканини, сам розкрій, та групування деталей крою.

Пошив партії, моніторинг виробництва

Технологія виробництва полягає в поопераційному пошитті (фабрична технологія), це дозволяє видавати продукцію швидко. Висока якість забезпечується наявністю спецобладнання (петнельні машини, дублюючий прес, гудзикові автомати та ін.), кваліфікованого колективу, високої культури виробництва, належних умов праці.


Для просування бренду в соцмережах, фото та відео матеріал з етапу виробництва – актуальний контент.  У цій частині ми завжди готові надати неповторний контент (роботу спецобладнання, розкрою і навіть зйомку з виробництва в реальному часі).

Видача замовлення, перевірка якості

Готові вироби можуть бути видані у двох варіантах: на вішаках у целофановому пакеті, або запакувані прозорий пакет з липким клапаном. Перший спосіб – припустимий практично для всіх виробів, другий – для блуз, сорочок, суконь, трикотажних виробів.

Видача виробів на вішаку є актуальною в тому випадку, якщо вироби прямуються одразу в магазин або на заплановане зберігання на складі. Щоб уникнути зминань, транспортувати вироби, якщо їх не багато, варто чіпляючи їх за ручки автомобілів.  

 

Зберігання виробів в такій упаковці займає багато місця та вимагає додаткових витрат на оплату вішаків, як в подальшоу можуть бути не актуальні.

Выдача и хранение изделий в пакетах с клапаном значительно экономит место, упрощает транспортировку и оперативный доступ. Сказать что такой метод является более экономным мы можем, поскольку в такую упаковку изделие необходимо аккуратно сложить, а это время, а время это деньги.

Перевірка якості та відгрузка виробів відбувається на підприємстві після внесення всіх правок (якщо такі будуть) та фінальної оплати.

ОБЛАДНАННЯ ТА КОМАНДА

Бренд — це в першу чергу люди, які наповнюють його цінностями та культурою, а обладнанням - як інструмент для їх втілення.

дивитись обладнання